خرید بهترین بنتونیت نانو زیر قیمت بازار

بنتونیت بستر گربه نانو با بهترین کیفیت و بالاترین کارایی در این مرکز عرضه، به فروش می رسد و تمام قیمت های بنتونیت های نانو، زیر قیمت بازار بوده که مناسب ترین بستر را، برای خرید بی دغدغه مصرف کننده فراهم می کند.خرید بهترین بنتونیت نانو زیر قیمت بازار

آنچه باید درباره بنتونیت بدانید

آنچه باید درباره بنتونیت بدانید درباره بنتونیت شوینده هر آنچه باید بدانید را در این مطلب خواهید یافت. با مطالعه دقیق این مطالب، اطلاعات خوبی را کسب خواهید کرد‌.

بنتونیت نانو یا بنتونیت رس، ماده ای با قابلیت گریز از آب، ساخته شده از موادی همچون اکسید آلومینیوم هیدراته، اکسید سیلیکون که در پلیمرهایی با محوریت آب، به مانند پوشش عمل کرده که در موارد گوناگونی، مورد کاربرد واقع می شود.

این ماده با دارای بودن کارایی و کیفیت بالا، در سطح بازار، عمدا به شکل عمده و فله به فروش می رسد که شکل رنگ ظاهری آن سفید مایل به خاکستری است و به شکل پودری ساخته می شود.

نام هایی دیگری بر روی بنتونیت گذاشته اند که در سطح بازار، به نام های بنتونیت آب گریز، بنتوکوآتام، بنتونیت ماگما، آلومینیوم فیلوسلیکات نیز شناخته شده هستند.

از نانو بنتونیت در کشاورزی به شکل حرفه ای استفاده می شود، به طوریکه این ماده را با شن و ماسه ادغاپ کرده و توده ای مقاوم بنام توده سبز را تشکیل می دهد که بوسیله قالب گیری، شن و ماسه را حالت پذیر کرده و خاک را به شکل تخریب ناپذیز در می آورد تا از مقاومت آن در برابر کارهای کشاورزی بالا رود.

یکی از بهترین کاربردهای بنتونیت در کشاورزی این است که باعث بهروری بهتر دانه ذرت خوشه ای علوفه می شود. بنتونیت در کشاورزی، باعث می شود که برآیند مورد نظر، از محصولات بدست آید و به شکلی که فلزات سنگین خاک را، که برای گیاهان مضر می باشد را به خود جذب کرده و از آسیب به گیاه جلوگیری می کند.

یکی دیگر از کاربردهای بنتونیت، استفاده در صنعت سرامیک و کاشی سازی است که این لوازم ساختمانی را ضد آب و با کیفیت می کند.

از نانو بنتونیت در ساخت فیلم ها، برای توزیع بهتر رنگ و جلوگیری از رسوب کردن رنگدانه های فیلم استفاده می شود‌. بنتونیت برای ساخت لوازم آرایشی، تصفیه آب و پزشکی کاربرد بالایی دارد.

در هنگام استفاده از بنتونیت دقت داشته باشید که با سطح چشم و پوست برخورد نکند و این ماده را در مقابل بینی خود قرار ندهید، چون باعث تحریک آنها شده و مشکلاتی را بوجود می آورد.

اگر بنتونیت به سطح چشم و پوست برخورد کرد، سریعا آن را با آب و مایع بشویید اگر سوزش پیدا کرد سریعا به پزشک مراجعه کرده و خود را درمان کنید.

شرایط نگهداری بنتونیت را فراهم کنید. آن را در جای خشک و در ظرف های در بسته نگهداری کنید مکان نگهداری باید از تهویه مناسبی برخوردار باشد تا با رعایت این موارد از نشستن گرد و غبار بر روی آن جلوگیری شود.

اگر این ماده باعث آتش سوزی وسیله ای شد، بهترین مواد برای خاموش کردن آن، آب، کف مقاوم در مقابل الکل، دی اکسید کربن، پودر خشک شیمیایی می باشد تا بتواندبدون مشکل آتش حاصله از این ماده را خاموش کرد.

کاربرد مهم بنتونیت در پزشکی

بنتونیت دارای کاربرد مهم در زمینه پزشکی بوده که در این مطلب، به آن اشاره می کنیم. بنوتنیت یکی از کاربردی ترین ماده در صنعت دارو سازی می باشد که بر اساس ساختار آن، برای تولید دارو استفاده می کنند.

در صنایع داروسازی که یکی از شاخه های پزشکی بوده، بنتونیت را با نام صابون کانی یا صابون رسی می شناسند. بنتونیت در حالت عادی به صورت سیلیکات آبدار آلومینیوم است که با ساختار شیمیایی AL2-O3, 4SLO2, H20 در جداول شناخته می شود. در ساختار تشکیل شده بنتوتیت، ماده مونت موریلونیت به مقدار زیادی یافت می شود.

در ترکیبات بنتونیت، کلسیم، آهن، منیزیم نیز یافت می شود.‌ پودر دارویی بنتونیت به شکل ظاهری دانه ریز سفید مایل به خاکستری یا زرد یا صورتی است.

ماده بنتونیت در آب به صورت غیر محلول درآمده و با نفوذ کمی آب در آن، باد کرده و متورم می شود سوسپانسیونی که در آن وجود دارد به اندازه ۲ درصد بوده که در آب پی اچ قلیایی تولید کرده و در ساخت داروهای مرتبط با آن استفاده می شود‌.

وقتی در صنعت پزشکی از بنتونیت برای ساخت دارو استفاده می شود آن را با آب ادغام کرده که به صورت ژل درمی آید و غلظت تولید شده آن، به میزان آبی که به آن اضافه می شود بستگی داشته که از ماده بدست آمده برای تثبیت کردن و تصفیه کردن مواد، برای دارو سازی استفاده می شود.

نامی که برای این ماده قرار داده اند، لوسیون کالامین بوده و با نام اختصاری calamine lotiin و با نام دیگری بنام بنتونیت ماگما شناخته و معرفی می شود.

از بنتونیت برای حجم دهی و روکش گذاری انواع مواد دارویی استفاده می شود که به خاطر آب گیر بودن و آب دهی آن به شکل خمیر درآمده و در تولید کرم های محافظتی صنعتی، محلول شستشو، کمپرس های مرطوب و در ساخت داروهای ضدخارش استفاده می شود.

بنتونیت به خاطر داشتن ساختار خود، در صنعت پزشکی به عنوان یک پادزهر مسمومیت های مواد سنگین صنعتی، مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت بهلود این مشکلات را تا حد زیادی دارد.

در زمینه های ساخت لوازم آرایشی بهداشتی درمانی، از بنتونیت برای کرم های ضد آفتاب و سوختگی، پودر بچه، پودر سفید کننده نیز استفاده می شود.

خواص بنتونیت برای سلامتی چیست؟

خواص بنتونیت برای سلامتی چیست؟ آیا می دانید خواص بنتونیت برای سلامتی چیست؟ در این مطلب به عملکرد بنتونیت برای سلامتی اشاره خواهیم کرد تا شما نسبت به این ماده آشنایی کامل داشته باشید.

یکی از خواص مهم بنتونیت برای بدن، خاصیت سم زدایی آن بوده که برای مقابل با انواع بیماری ها مناسب و کار ساز است.

انسان ها همه روزه با مواد شیمیایی سروکارند از این رو امکان نفوذ سموم‌ زیادی به بدن وجود دارد و به این علت، یکی از بهترین مواد که می تواند در خارج کردن سم از بدن موثر باشد بنتونیت رس بوده که علاوه بر خاصیت سم زدایی برای بدن، دارای مواد عالی و مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سیلیس، سدیم، مس، آهن، پتاسیم است.

بنتونیت در خود بار منفی به همراه داشته و سموم فلزات سنگین و دیگر سم ها، دارای بار مثبت می باشند، وقتی بنتونیت وارد بدن می شود به بارهای مثبت چسبیده و فرایند خارج سازی سموم از بدن را به طور کامل انجام می شود.

بنتونیت مناسب برای پوست

وقتی قرار است از پوست سم زدایی هایی انجام شود، از بنتونیت رس استفاده شده و به شکل ماسک تهیه شده و بر روی پوست قرار می گیرد. بوسیله ماسک بنتونیت می توان زخم ها و التهابات پوستی را کاهش داد و درمان کرد. آلرژی های پوستی بوسیله سم زدایی کم خواهد شد. باکتری های پوستی مانند زخم بورولی را بوسیله سم زدایی درمان خواهد کرد.

یکی از بهترین مواد سم زدا برای هضم بهتر

اگر برای فردی که سموم فلزات سنگین به بدن اون نفوذ کرده و باعث شده روند هضم با مشکلی مواجعه شود می تواند بوسیله بنتونیت رس دستگاه گوارش خود را درمان کند.

کمک به کاهش وزن

به خاطر داشتم مواد قلیایی و سم زداهای طبیعی و پروپیوتیک می تواند روند کاهش وزن را در مردان بهبود ببخشد. در برخی از آزمایشات انجام شده مشاهده گردیده که باعث کاهش کلسترول خون نیز می شود.

عملکرد غده تیروئید را بهتر می کند

مصرف بنتونیت به کاهش هیپرتروئیدی در بدن کمک کرده و باعث می شود که سطح تیروئید کاهش پیدا کند. هنوز این آزمایشات بر روی انسان انجام نشده است.

متوقف کردن رشد دو سلول سرطان در آزمایشگاه ها

دو نوع از سرطان های انسانی که سیستم عصبی و روده بزرگ را درگیر می کند بوسیله بنتونیت در آزمایشگاه، توانسته شده که رشد آنها متوقف کند.

تقویت کننده سیستم دفاعی بدن بوسیله نابودی باکتری ها و ویروس های مضر برای انسان

تقویت و بهبود عملکرد سیستم تنفسی بدن

تقویت سلامت دهان، دندان، لثه

فلوراید اضافی موجود در آب را که باعث بروز بیماری های نظیر دیابت، کم کاری تیروئید، آسیب های مغزی می شود را به مقدار زیادی کم می کند.

بهترین گزینه به جای استفاده از پودر بچه

بنتونیت بهترین علمکرد را برای سلامتی انسان در پی دارد که باعث سلامتی و طول عمر برای انسان می شود. با دانستن خواص این ماده، می توان در تهیه این ماده پیشقدم بود‌.

دیگر انواع کاربرد بنتونیت در صنایع مختلف

با انواع دیگر از کاربرد بنتونیت در صانع مختلف آشنا شوید.‌ بنتونیت دارای کاربردهای مختلفی بوده که در هر نوع از عملکرد خود، موفقیت خوبی را داشته است.

بنتونیت به خاطر نرم شدن، تورم پذیری، خمیری شدن، پلاستیکی بودن، چسبندگی و چسباننده بودن، جذب کننده بودن از کاربردهای فراوانی برخوردار است.

در حفاری کردن چاه ها،آب بندی کردن سد و کانال های آب، شفاف کنندگی مایعاتی نظر آب، آبمیوه، در صابون سازی، آفت کش ها، داروسازی، تهیه غذای دام ها، در صنایع رنگ سازی، تولید روغن، صنعت کرم ابریشم و….کاربردهای فراوانی دارد.

نوعی از بنتونیت که به ریخته گری شناخته می شود

در نوع ریخته گری دو نوع بنتونیت کلسیمی و سدیمی تولید می شود.

نوع سدیمی توانایی بالایی در جذب آب دارد که اغلب در کار کشاورزی برای تولید خاک سبز و متورم کردن خاک استفاده می شود.

بنتونیت متناسب برای چاه ارت

برای حفر چاه ارت برای کارهای برقکاری ساختمان و صنعتی، نفت،گاز، پتروشیمی و ….استفاده می شود.

بنتونیت برای ساخت لوازم آرایشی، بهداشتی، دارویی

در ساخت دارویی های نظیر سوسپانسیون، در ساخت انواع لوازم آرایشی بهداشتی و لوازم مناسب برای بچه استفاده می شود.

بنتونیت در حفاری چاه نفت

برای تمیز کردن چاه ها، تقویت آنها و پایداری چاه نفت از بنتونیت استفاده می شود

بنتونیت برای چسب ها و درز گیرها

در ساخت انواع چسب های صنعتی و معمولی استفاده شده و در تولید درز گیرهای در و پنجره و دیگر وسایل مورد استفاده قرار می گیرد.

بنتونیت برای تولید خوراک دام، پرندگان، ماهی ها

برای بهبود کیفیت مواد غذایی حیوانات اهلی از بنتوتیت استفاده می شود

بتونیت ساخت و تکمیل پروژه های ساختمانی و عمرانی

بدلیل خاصیت ضد آبی کاربرد فراوانی در اینگونه پروژه ها دارد

بنتونیت در ساخت کاشی و سرامیک

به خاطر مقاوم کردن خاک در برابر آب و رطوبت از این ماده استفاده می شود

ینتونیت مواد شوینده و تمیز کننده

در ساختار تمام مواد شوینده به خاطر خاصیت سم زدایی و پاک کنندکی از آن استفاده می شود

بنتونیت در تولید افشانه و انواع اسپری ها

بنتونیت برای تولید مواد غذایی

یکی از کاربردهای بنتونیت در مواد غذایی جلوگیری از فاسد شدن آنهاست.

کاربردهای بنتونیت در تمام صنایع بالا بوده و یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت های شیمیایی، غذایی و…است.

فروش بنتونیت نانو توسط بهترین تولید کنندگان

فروش بنتونیت نانو توسط بهترین تولید کنندگان بهترین تولید کنندگان مواد بنتونیت نانو، محصولات تولیدی کارخانه های خود را توسط معتبرترین مراکز عرضه بنتونیت به فروش می رسانند.

برای کاهش قیمت خرید خود، باید به سمت فروشندگانی بروید که خودشان یا تولید کننده هستند و یا نمایندگان آنها می باشند تا از نرخی کمتری برای پرداخت بهرمند شوید.

بنتونیت نانو نیز یکی از مواد به کار رفته در صنایع هست که از مزیت های زیادی برخوردار است. اگر به سراغ مواد بی کیفیت که اکثرا تلقبی بوده و دلالان در بازار بخش می شود بروید نتیجه درستی را از کاربرد بنتونیت نانو نمی گیرید. پس برای نتیجه بهتر لازم است به مراکز معتبر عرضه اینگونه بنتونیت ها بروید تا با کیفیت ترین مواد را تهیه کنید.

تولید کنندگان برتر این حوزه، عالی ترین محصولات خود را به معرض فروش گذاشته تا بوسیله نمایندگان خود در بازار و بین متقاضیان بنتونیت پخش کنند.

قیمت روز بنتونیت نانو در بازار تهران

در بازار تهران می توانید بهترین بنتونیت نانو موجود را با قیمت روز و مناسب، خریداری کنید. بنتونیت از کاربردهای زیادی برخوردار بوده که در هر حوزه ای مورد استفاده قرار می گیرد از این رو متقاضیان بنتونیت نانو کم نیستند و روز به روز بر مصرف کنندگان آن افزوده می شود.

کارخانه های غذایی، مواد شوینده، شرکت های دارو سازی و… تماما از بنتونیت نانو، استفاده گسترده ایی می کنند.

مرکز عرضه بنتونیت نانو، با بهرمندی از مواد درجه یک، می تواند نیازهای مصرف کنندگان این مواد را برطرف کند و به طوری که به هر میزان بنتونیت نانو و دیگر مواد مانند بنتونیت کالوئن، بالکلی، تالک، فلدسپات، دولومیت و باریت را برای متقاضی فراهم کند.

در بازار تهران، تنوع این مواد به شکل کامل بوده و هر نوع مواد لازم برای کارخانه ها یافت می شود.

بزرگترین شرکت تولید بنتونیت نانو در ایران

بزرگترین شرکت تولید بنتونیت نانو در ایران یکی از بزرگ ترین شرکت تولید بنتوتیت نانو در ایران، عالی ترین محصولات خود را با بهترین عملکرد در اختیار فروشندگان خود قرار داده است.

بنتونیت نانو از ساختار معینی شکل یافته است که بنا به درخواست مصرف کننده ساخته شده و در دسترس قرار می گیرد.

شرکت های تولید مواد بنتونیت نانو ، با رعایت استانداردها، متدها، مواد اولیه با کیفیت، سعی بر آن دارد که مواد تولیدی بهترین عملکرد در کار مورد نظر را داشته باشد تا برآیند حاصله از آن، مورد تایید قرار بگیرد.

بنتونیت یک ماده منحصر به فرد بوده که هم در زمینه درمانی، دارویی، بهداشتی و شیمیایی عملکرد خوبی دارد و هم از پتاسیل بالا در تولید لوازم های مورد نیاز صنعت، برخوردار است.

بنتونیت نانو تولید شده در این شرکت ها، از استانداردهای لازم وزارتخانه های مرتبط برخوردار بوده که ضمن تامین مواد لازم، بر با کیفیت بودن آن نیز تاکید دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما