صادرکنندگان بهترین فلدسپات پتاسیک هندی با بهترین کیفیت

فلدسپات پتاسیک هندی، یکی از مهمترین کانی های موجود در طبیعت است، که از سیلیکات های جامد زمین، کانی های سنگ های آذرین، کانی های سنگ های دگرگونی و کانی های ماسه سنگ ها تولید می شوند. معادن و ذخایر بزرگ فلدسپات های پتاسیک هندی در ارومیه و الیگودرز کشور خودمان است. همچنین سنگ های معدنی زیادی در طبیعت وجود دارد که بتوان از آنها فلدسپات های هندی را تولید کرد. صادر کنندگان این محصول انواع فلدسپات ها را به صورت اسلب، بلوک و تاپل عرضه صادراتی می کنند.

صادرکنندگان بهترین فلدسپات پتاسیک هندی با بهترین کیفیت

مهمترین اطلاعات درباره خرید فلدسپات هندی

مهمترین اطلاعات درباره خرید فلدسپات هندی یک خرید خوب از فلدسپات ها، اغلب، بررسی چیزی در حدود 5 الی 6 پارامتر یا ویژگی خوب از محصول را می طلبد. به عنوان مثال در خرید فلدسپات های هندی باید مطمئن باشید که فلدسپات ها توانایی عایق بندی ظروف مختلف را داشته باشند. علاوه بر گرید بالا، بایستی به عنوان پر کننده بسیار قوی در صنعت پلاستیک، لاستیک ها و چسب مورد استفاده قرار گیرند.

یا اینکه آیا فلدسپات ها می توانند به عنوان عامل شار، معیاری جهت توزیع میدان الکتریکی، در تولید انواع شیشه ها و سرامیک ها مورد استفاده قرار گیرند. همچنین قبل از خرید به تولیداتی که از فلدسپات ها می توان بدست آورد دقت کنید. فلدسپات ها باید در تولید سنگ های قیمتی مورد استفاده قرار گیرند. نمونه ای از این سنگ ها شامل لابرادوریت، سنگ خورشید و ماه نام دارند. در صورتی که بعد از تابش نور به سنگ های مذبور نور یا درخشندگی ایجاد شود، نمونه واقعی از سنگ های قیمتی خواهد بود.

همچنین در خرید فلدسپات ها حتما به نقطه ذوب آن توجه داشته باشید که نقطه ذوب اگر پایین باشد، باید در تولیدات خاصی چون شیشه ها و لباس ها از آن استفاده کنید. حتما در خصوص مصرف فلدسپات ها بپرسید، در صورتی که به عنوان کمک ذوب از این محصول استفاده کنید، می توان در تولید سرامیک ها از فلدسپات استفاده کرد. البته در کنار این ویژگی ها باید استاندارد هم باشد.

مرکز خرید فلدسپات پتاسیک هندی در تهران

مرکز خرید فلدسپات پتاسیک هندی در تهران یک مرکز خرید خوب در زمینه خرید فلدسپات هندی، باید کاتالوگ فروش داشته باشد تا به مشتری ارائه دهد؛ همچنین باید به صورت های مختلف فلدسپات های خود را عرضه کند، مثلا آنها با استخدام بازاریاب اینترنتی و راه اندازی پیج اینستاگرامی محصولات خود را با تمام جزئیات به مشتری معرفی کند و قیمت های روز کالای خود را ارائه دهد.

اما یک متخصص و یا مشاور خوب در مرکز خرید فلدسپات ها، اول از همه باید صبور باشد. درخواست های مشتریان را پاسخگو باشد، با نحوه پرداخت مشتریان همکاری کند، انواع مختلف فلدسپات ها را به صورت های مختلف تشریح کند و برند محصولات فلدسپات ها را هم ارائه دهد که تمام این موارد در این مجموعه، انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما