فروش بنتونیت صادراتی در بازار یزد

فروش بنتونیت بستر گربه یزد در بازار به صورت گسترده ای انجام می شود چون مزیت های این محصول به اثبات رسیده است و مصارف گسترده ای نیز در مورد آن وجود دارد, به همین دلیل علاوه بر محبوبیت بالا مصارف گسترده ای را به خود اختصاص داده است. خریدار نیز می تواند این محصول را در درجه خلوص و اصالت بالا تهیه کند و از قیمت های عمده و مستقیم نیز بهره مند شود

فروش بنتونیت صادراتی در بازار یزد

بهترین نوع بنتونیت در بازار

بهترین نوع بنتونیت در بازار

بنتونیت شوینده یک ماده طبیعی است که عمدتاً از خاک رس اسمکتیت تشکیل شده است که حاوی سیلیکات آلومینیوم هیدراته حاوی منیزیم، آهن، کلسیم یا سدیم است. این ماده مقادیر زیادی آب را جذب می کند و گاهی تا چندین برابر حجم اولیه خود متورم می شود و توده های بزرگ ژل تولید می کند. از بنتونیت سدیم در مصارف گوناگونی مانند سرامیک، امولسیون ها، آفت کش ها، صابون ها، مواد دارویی و رنگ استفاده می شود. این ماده یک خاک رس طبیعی با دانه های ریز و بافت ظریفی است که با آب خمیری ایجاد می کند که از دیرباز به جهت فواید درمانی آن استفاده می شده است. برای درمان آکنه های استفاده می شود و در بسیاری از محصولات پوستی یافت می شود و برخی افراد برای رفع مشکلات گوارشی یا دفع سموم از بدن آن را به غذا یا نوشیدنی خود اضافه می کنند. بسیاری از کاربرد های صنعتی بنتونیت به دلیل خاصیت تورمی این ماده در آب و تولید سوسپانسیون های چسبناک است. بنتونیت محلول در آب، ذرات کلوئیدی با مساحت سطح بزرگ نسبت به وزن خاک رس را تشکیل می دهد، بنابراین به عنوان یک تثبیت کننده امولسیون یا محیط به شمار می رود. از آنجایی که بنتونیت دارای بار منفی است، می تواند با مواد معدنی دارای بار مثبت مانند سرب واکنش دهد که می تواند سرب را در فاضلاب حذف کند. با بسیاری از مواد شیمیایی آلی واکنش می دهد و ترکیباتی را تشکیل می دهد که به عنوان عوامل ژل کننده در بسیاری از مایعات آلی استفاده می شود. تمامی گفته های بالا مواردی می باشند که نشان دهنده بهترین بنتونیت زرد هستند و این ماده باید تمام موارد بالا را شامل شود.

قیمت انواع بنتونیت صادراتی در بازار یزد

قیمت انواع بنتونیت صادراتی در بازار یزد قیمت انواع بنتونیت صادراتی در بازار یزد بسته به عوامل مختلفی فرق دارد که نحوه خرید و نوسانات بازار و هزینه های تولید نقش موثری در نرخ گذاری دارند. می توان گفت که برای تعیین قیمت و خرید پودر بنتونیت یا کائولین فراوری شده باید عناصری مانند نوع بسته بندی و وزن، ترکیبات و میزان جذب رطوبت در نظر گرفته شود. تحلیل و تجزیه مواد مصرفی، آزمایش و تایید نوع، کاربرد، محل تهیه، برند، سازنده، سازگاری با محیط زیست و غیره در نظر گرفته شد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما