فروش پودر کائولن با کمترین قیمت با تخفیف ویژه

در بین انواع پودرهای معدنی فروش پودر کائولن از همه بیشتر است و این به دلیل موارد فراوان استفاده از این محصول است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش پودر کائولن با کمترین قیمت با تخفیف ویژه

فروش پودر کائولن

فروش پودر کائولن یکی از مهمترین مواد اولیه برای بسیاری از صنایع از جمله صنعت چینی و سرامیک پودر کائولن است که تا چند سال قبل به آن خاک چینی می گفتند.

این محصول پیوندهای ساختاری بسیار متفاوتی دارد و از این جهت ترکیب شیمیایی تفاوتی بین نمونه های مختلف این پودر دیده می شود.

از لحاظ فیزیکی این محصول دارای ظاهری جامد است و به دلیل تفاوت در پیوند بین مولکول ها در دو نوع سخت و نرم وجود دارد همچنین اندازه ذرات این پودر به دلیل نوع کاربرد آن فوق العاده ریز است.

با توجه به نوع عناصر موجود در این پودر دارای ph متغیر است و ph این محصول بین 3 تا 9 نوع متغیر می باشد.

از ترکیب آن با آب محلولی به دست آمده که ۳۵ درصد می باشد و خاصیت و شکل پلاستیکی با آن می دهد و ویژگی ارتجاعی در آن ایجاد خواهد کرد چون بر اثر فشار و برداشتن آن مجددا به حالت اولیه برمی گردد.

کشورهای مختلفی در جهان تولید کننده این محصول هستند که از جمله مهمترین آنها فرانسه، آلمان، جمهوری چک، انگلستان و ایالات متحده آمریکا را می توان نام برد.

این پودر در بهترین شکل نیز ۲۰ درصد ناخالصی دارد که از جمله این ناخالصی‌ها می توان به دیکیت، ناکربت و هالوژیت اشاره نمود که هر یک ویژگی های فیزیکی و شیمیایی خاصی به این پودر می دهند.

از این پودر ویژه در تهیه خاک رس استفاده می شود همچنین برای تولید سفال سفید نرم نیز دارای کاربرد زیادی است ولی به طور مشخص از آن در صنعت کاشی و سرامیک استفاده می شود.

این پودر مخصوص برای ساخت کاغذ است و از آن در صنایع لاستیک سازی و رنگ سازی نیز استفاده می گردد همچنین این محصول را به صورت رسوب در افزایش خواص ترکیبات پلاستیکی که دارای پایه کربنات کلسیم هستند استفاده می کنند.

کارایی این محصول با ویژگی های آن بسیار مطابقت دارد و نوع سخت این سنگ دارای ذرات کوچکتری است و استحکام بیشتری داشته و در نتیجه مقاومت آن در برابر نیروی کششی و سایش بسیار زیاد است.

این محصول به لحاظ شکل ظاهری اغلب به سفید رنگ می باشد اما همان طور که گفته شد این محصول ممکن است دارای ناخالصی باشد که با افزایش ناخالصی ها رنگ آن تیره خواهد شد.

این محصول در صنایع آرایشی بهداشتی نیز کاربرد بسیار زیادی دارد و نقش آن در تهیه انواع پاک کننده های پوست کاملاً مشخص است همچنین از این محصول در تهیه ماسک ها و اسکراب ها نیز استفاده می شود.

بسیاری از صنایع وجود دارند که برای ساخت محصولات خود به این پودر ویژه نیاز خواهند داشت که از جمله آنها می توان به تولید انواع عایق کابل با استفاده از پودر اشاره کرد همچنین محصولی است که در ساخت انواع کودها و به ویژه کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

هر چه ذرات این محصول ریزتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است در ضمن سنگ کامل آن از معادن استخراج می شود سپس در دستگاه آسیاب خرد شده و کاملاً ریز می گردد و در نهایت از الک های با سایزهای متفاوت عبور داده شده تا بر اساس سایز محصول درجه بندی گردد.

پودر کائولن از لحاظ شیمیایی دارای ۴۰ درصد آلومینا است و ۴۵ درصد آن را سیلیس تشکیل می دهد همچنین ۱۴ درصد آن را آب شامل شده بنابراین اکثریت این محصول شامل این سه ماده و ترکیب می باشد.

گاهی عناصر دیگری همچون اکسید آهن به عنوان ناخالصی در کائولن وجود دارند که باعث ایجاد رنگ قرمز در این محصول می شود تا کائولن کیفیت رنگ خود را از دست می دهد و رنگ آن در نهایت تیره خواهد شد بنابراین نحوه نگهداری این محصول نیز بسیار حائز اهمیت است.

این پودر ویژه دارای نقطه ذوب ۱۷۵۰ درجه سانتیگراد است بنابراین عایق بسیار خوب و مناسبی برای حرارت است و در برابر آن دوام می آورد.

دانسیته این محصول ۲.۱۶ تا ۲.۶۸ گرم در هر سانتی متر مکعب می باشد و این نشان می دهد که از تراکم زیاد بالایی برخوردار نیست و دارای تخلخل است همچنین ضریب شکست آن نیز ۱.۶۲ می باشد.

میزان پراکنده شدن کائولن بعد انحلال این محصول در آب بسیار زیاد است و البته ترکیبی نفوذ ناپذیر در بالا در برابر آب می باشد با این وجود در تماس با هوا یا نور خورشید به سرعت آب موجود در خود را خارج می کند.

فروش پودر کائولن توسط تولیدکنندگان این محصول در اندازه های مختلف انجام می گیرد و به این شکل نیاز مشتریان را به این محصول به خوبی فراهم می آورد.

این پودر به خصوص دارای قیمت مناسبی در سفارش از تولید کننده بوده و در صورت سفارش از واسطه ها امکان تهیه ارزان وجود خواهد داشت.

فروش کائولن به صورت عمده انجام می گیرد که در این صورت هزینه هر کیلوگرم از آنها کمترین مقدار باشد و در دو نوع بسته بندی و فله موجود بوده که حفظ کیفیت این محصول در نوع بسته بندی آن بیشتر است.

فروش این پودر به صورت اینترنتی نیز ممکن است و تولید کننده با راه اندازی این سایت اطلاعات بسیار خوبی را در مورد این محصول به مشتریان ارائه می کند و به آنها این امکان را خواهد داد که دانش بیشتری در مورد آن به دست آورند.

فروش این محصول در فضای مجازی و در این فروشگاه مجازی به صورت ارزان صورت گرفته و با چند کلیک امکان ثبت سفارش آن برای تمام مشتریان و وجود دارد.

این محصول گزینه بسیار مناسبی برای صادرات به دیگر بازارها نیز می باشد و کشورهای همسایه به دلیل نیاز صنایع به این محصول سالانه حجم زیادی از آن را خریداری می کنند.

این پودر مخصوص ماده اولیه بسیار مهمی برای بسیاری از صنایع بوده بنابراین خرید آنها به صورت تناژ بالا در داخل و خارج کشور صورت می گیرد و به این شکل از محصولات ضروری برای صنایع است.

در فروش عمده به خصوص برای صادرات قیمت بسیار مناسب است و صادر کننده با مراجعه به این سایت هم از نرخ روز محصول باخبر می شود و هم امکان تهیه آن را با نرخ ارزان تر خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما