قیمت روز دولومیت کرمان در بازار تهران

قیمت روز بنتونیت فرآوری شده کرمان در بازار تهران را می توانید از مرکز فروش ای که در اینجا به شما معرفی کردیم بخواهید، این مرکز در زمینه فروش دولومیت با کیفیت و مرغوب فعالیت دارد و سال ها است بهترین محصولات خود را عرضه می‌ کند و این محصول را با قیمتی ارزان تر از قیمت بازار به فروش برساند و مشتری های که در شهر تهران وجود دارند می‌ توانند از این نمایندگی فروش بهترین محصول دلومیت کرمان را تهیه نمایند. شما با خرید از این مرکز بدون واسطه مستقیم از تولید کننده این محصول را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه می نمایید.

قیمت روز دولومیت کرمان در بازار تهران

آشنایی با انواع گوناگون دولومیت

آشنایی با انواع گوناگون دولومیت یک کانی و یک ماده معدنی که امروز قصد معرفی آن را به شما داریم و جز کانی های بسیار پرمصرف و پرکاربرد می باشد، بنتونیت سدیم است. دولومیت کربنات مضاعف است که ساختاری متنوع از انواع مختلف یونیک و کلسیم و منیزیم دارد که کریستال های آن به رنگ سفید که مایل به شیری و صورتی و سبز می باشد و مقداری کمی هم در ترکیب و ساختار مواد آن آهن وجود دارد که باعث می شود و پس از مدتی رنگ آن تبدیل به زرد یا قهوه ای شود و این دولومیت در ترکیب با آب کاملاً ته نشین می شود و منبع غنی از انواع کلسیم و کربن است که جزو مواد معدنی بسیار پرکاربرد است که معمولاً در تولید جواهر آلات و انواع مصالح ساختمانی مثل کاشی و سرامیک و همچنین در تولید ذوب آهن و محصولات فولادی و آهنی از دولومیت استفاده میشود و باعث کم هزینه تر شدن این محصولات می گردد.

آن طور که گفتیم دومی انواع مختلفی دارد مانند دولومیت سنگ آهک که حدوداً ده درصد این سنگ دولومیت می باشد. سنگ آهک دولومیتی ۵۰۰% دولومیت دارد و دولومیت کلیسیتی حدود ۷۰ درصد دولومیت در ترکیب آن وجود دارد و دولومیت Dolostone نسبت به سنگهای دولومیت دیگر خلوص بیشتری دارد و بیشتر از ۹۰ درصد کانی معدنی در این سنگ وجود دارد.

این دولومیت ها بر اساس نیاز و مصرفی که دارند نوع آن انتخاب می‌ شود و دانه بندی آنها بر اساس نیازی که دارند تقسیم بندی می گردد و بسیار مواد کاربردی و بسیار به صرفه می باشد که حتی در تولید انواع قیر و آسفالت از آن استفاده می شود. علاوه بر این می توان گفت که دولومیت مخزن مهم نفتی هم می باشد که برای رسوب سنگ های معدنی که برای استخراج فلزات آن مثل سرب و روی آن عمل می‌کند و هزینه بسیار کمتری را برای تولید کننده خواهد داشت.

استفاده از دولومیت در صنعت کاشی

همانطور که در بالا اشاره کردیم دولومیت کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد که باعث سهولت در تولید محصولات مختلف می شود. این ماده حاوی مقادیر بسیار کمی رادیو اکتیو است که از پرتوهای کیهانی که به پس زمینه این کانی ها تابیده شده است بع عمل آمده و می توان در صنعت باغبانی و مصالح ساختمانی و تولید محصولات فولادی از آن استفاده کرد. همچنین به صنعت کشاورزی بسیار رونق می‌ دهد و باعث قدرت و تغذیه خاک می‌ شود.

یکی از استفاده های دولومیت در صنعت کاشی و سرامیک می باشد که در ترکیب مواد اولیه و متریال تولید کاشی و سرامیک از آن استفاده می کنند و باعث می شود که استحکام و مقاومت کاشی افزایش پیدا کند. این ترکیب باعث می شود حفره های به وجود آمده در سرامیک از بین برود و تخلخل های موجود در ساختار کاشی را کاهش می‌دهد و به کاملاً استحکام خوبی دارد و باعث می شود که در تولید آن از دولومیت استفاده می شود ماندگاری و دوام و استحکام بالایی در برابر شکستگی داشته باشد.

همچنین در آبکاری و لعاب کاشی و سرامیک مدرن مواد آن از دولومیت استفاده می‌ شود و دولومیت باعث افزایش کیفیت رنگ می گردد و دوام رنگ را افزایش می دهد و به شما باعث نمی شود که رنگ کاشی به مرور زمان از بین برود و لعاب لب پریده و یا ترک خورده گردد و کاملاً کاشی ضد آب می شود و باعث می شود و آب به هیچ عنوان پشت کاشی سرایت نکند و دوام آن و ماندگاری کاشی و سرامیک در هنگام نصب افزایش پیدا می‌ کند و معمولا از این کاشی ها برای استخر و حوض استفاده می‌ کنند که بیشتر تماس زیادی با آب دارد.

همچنین استفاده از دولومیت در ترکیبات کاشی باعث می شود مقاومت بسیار بالایی در کوره داشته باشد و با افزایش دمای کوره کاشی نشکند و هر چقدر که دمای بیشتری به سرامیک و کاشی داده شود و ماندگاری و دوام و نشکن بودن کاشی افزایش پیدا می‌ کند و رنگ و لعاب را بهتر به خود جذب می نماید و تمام این موارد باعث افزایش استحکام مصالح ساختمانی مثل کاشی می گردد.

بهترین دولومیت برای استفاده در فولاد سازی چیست؟

بهترین دولومیت برای استفاده در فولاد سازی چیست؟ دیگر از کاربردهای استفاده از دومی در فولاد سازی می باشد و بهترین دوربین برای استفاده در فولاد سازی دولومیتی است که جایگزین آهن در صنایع فولاد سازی می شود و بسیار مزایای خوبی دارد و بسیار تاثیر مثبتی بر تولید فولاد نهایی دارد اما این دل می بایست باید تکست تکلیس گردد یعنی اینکه سنگ دولومیت باید در مدت زمان معینی در کوره قرار بگیرد تا رطوبت اضافه آن از بین برود و و ترکیبات به وجود آمده در آن کاملاً استاندارد گردد.

این ترکیبات باعث می شود دو میت به وجود آمده از استحکام خوبی برخوردار باشد و بهترین گزینه در فولاد سازی می باشد به عنوان مثال می توان به ماده دیرگداز اشاره کنیم این ماده که در صنایع فولادسازی به عنوان دولومیت دیرگداز شناخته شده است باید تکلیف شود و به دلیل داشتن مقاومت بالا و قلیایی پایین و همچنین باعث حذف کردن گوگرد و فسفر باعث می شود کیفیت فولاد تولید شده افزایش پیدا کند و مهمترین مزایای استفاده از این مدل دوم این است که قیمت آن را پایین می آورد و روند تولید با هم کاهش هزینه چشمی و صورت می گیرد.

مثلاً در صنعت ذوب آهن اصفهان معمولاً در پاتیل های فولاد سازی از این مدلو میاد که دیر گداز می باشد استفاده می‌کنند و کیفیت و دوام پاتیل های زوبر مواد را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود به پاتیل ها مجددا شارژ کرده و از آن بتوانند استفاده کنند و از برآیند تک لیست منیزیم کلسیم و اکسید باقی مانده و دی اکسید کربن ای که به وجود می‌آید از دولومیت خارج می شود و باعث حذف فسفر و سرب در فولاد می گردد.

همچنین استفاده از دولومیت در صنعت فولاد باعث خنثی کنندگی اسید ها می شود که یکی از پرکاربردترین صنایع فولادسازی خنثی کردن اسید فلزات از این باعث می‌شود که پس از حذف کردن فسفر و گوگرد ناخالصی محصول فولادی کمک کرده و انواع ناخالصی های دیگر را از بین ببرد و بتواند به این محصول فولادی و آهن حرارت داد و دولومیت به پریکلاژ تبدیل شود.

ویژگی های دولومیت دانه بندی شده چیست؟

همانطور که متوجه شده اید دولومیت ها یک ماده معدنی است که پس از استخراج از معادن مختلفی که در سطح کشور وجود دارد خلوص و کیفیت بسیار پایینی برخوردار می باشد که هیچگونه دانه بندی یکدست و یک اندازه ای ندارد و به صورت دولومیت دانه بندی شده می گویند به همین دلیل این دولومیت ها باید پس از استخراج دانه بندی شوند و فرآیند دانه بندی بر روی آن انجام گردد و بهترین روش برای دانه بندی کردن دولومیت این است که بر اساس خلوص و درصد کیفیت آن منیزیم و اکسید بیشتر می باشد دانه بندی صورت بگیرد و هر چقدر که این مواد افزایش پیدا کند کیفیت بالایی برخوردار است و اگر پایین تر باشد کیفیت این ماده معدنی و کانی کمتر می باشد.

دولومیت یک سنگ آهک است که سختی بیشتری دارد و نحوه تولید و استخراج این دولومیت ها مهمترین ویژگی های کیفیت دولومیت دانه بندی شده می باشد و بسیار کیفیت و مرغوبیت دولومیت به ارزشمند در ابعاد و اندازه آن بستگی دارد، مرغوبیت و درجه بندی و قیمت گذاری بر روی آن صورت می گیرد. شیوه تولید و درجه سختی دولومیت ها مهمترین فاکتور و اولویت کیفیت این محصول می باشد که بر اساس نوع و کیفیت و خلوص آن کاربرد این دولومیت ها مشخص می‌ شود که در چه صنایعی از آن استفاده شود. دسته بندی دولومیت بر اساس درشت بلور یا ریز بلور بودن آنها تعیین می شود و بسته بندی جداگانه از هم دارند.

خرید ارزان دولومیت کرمان به قیمت استثنایی

خرید ارزان دولومیت کرمان به قیمت استثنایی برای خرید ارزان دولومیت کرمان به قیمت استثنایی مرکزی را معرفی می کنیم که می توانید از این مرکز فروش که یکی از نمایندگی‌های فعالان در شهر کرمان می باشد بهترین نوع دولومیت را خریداری کنید. سنگ دولومیت بسیار کیفیت عالی دارد و کاربردهای متنوعی در صنعت کاشی و سرامیک، صنعت شیشه و حتی در رشد و نمو گیاهان و در ترکیب خاک کشاورزی بسیار عملکرد خوبی دارد و همچنین می توان در صنعت داروسازی هم از این دولومیت استفاده کرد.

شما می توانید با خرید از این مرکز این محصول را با قیمتی ارزان تر خریداری نمایید, چراکه سنگ کرمان که بیشتر در صنعت مصالح سازی و برای استحکام بیشتر بتن و جاده و راه سازی از آن استفاده می کنند کاربردهای بسیار زیادی دارد و قیمت آن در این مرکز فروش ارزان تر از مراکز دیگر می باشد و می توانید به صورت ارزان قیمت این دولومیت کرمان را با قیمتی استثنایی از این مرکز فروش بدون واسطه و مستقیم از تولیدکننده خریداری کنید.

فروش ویژه دولومیت کرمان توسط بزرگترین تولید کننده

فروش ویژه دولومیت کرمان توسط بزرگترین تولید کننده این محصول به صورت خام عرضه می‌ شود و می‌ توانید از این تولید کننده که سال‌ هاست در این زمینه فعالیت دارد و سنگ دولومیت را از معادن کرمان استخراج می‌ کند و پس از آن را به بازار مصرف عرضه می نماید خریداری کنید. خرید به صورت بی واسطه از تولید کننده باعث کاهش قیمت این محصول می شود و کاملا به صرفه برای مصرف کننده خواهد بود که بتواند محصول مورد نظر خود را با کوتاه کردن دست دلال و مستقیم از تولید کننده خریداری کند.

کیفیت این دولومیت ها بسیار عالی می باشد و طبق استانداردهای جهانی با خلوص بسیار بالایی تولید و استخراج شده است و کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد و جزو مواد اولیه بسیار پر مصرف و کاربرد در صنعت تولیدی می باشد. ایران معادن مختلفی در سطح کشور دارد که در زمینه تولید دولومیت فعالیت دارد و در این صنعت خودکفا می باشد و نیازی به واردات این محصول ندارد و سالانه بخش عمده تولیدات خود را هم برای صادرات به خارج از کشور ارسال می کنند.

و در آخر هم می‌خواهیم به این نکته بپردازیم که سنگ دولومیت یک سنگ و کانی معدنی بسیار با ارزش می باشد که در مناطق مختلفی کمیاب است و جز سنگ های زینتی ارزشمند و گرانقیمت به حساب می آید و می توان از این سنگ در معادن سنگ تهیه و خریداری نمود و دولومیت را می توان ثروت کاملاً طبیعی و بسیار ارزشمند دانست که در معادن سنگ کرمان استخراج می شود که باعث افزایش کار و کارآفرینی و همچنین ثروت بسیار زیاد در این مناطق می گردد حتماً باید به درستی و حزب کارشناسی شده از این سنگ دولومیت استفاده کرد تا هدر رفتن داشته باشد و از ذره ذره آن به خوبی استفاده ببریم.

بزرگترین فروشگاه انواع دولومیت کرمان در تهران

بزرگترین فروشگاه انواع دولومیت کرمان در تهران بزرگترین فروشگاه انواع دولومیت کرمان در تهران بهترین دولومیت ها را به فروش می‌ رساند و سالانه بخش عمده تولید دولومیت کرمان را به کشورهای اروپایی از جمله کشور ایتالیا ارسال می‌ کند و باعث سودآوری بسیار زیاد به کشور می‌ شود و صادرات بسیار پر رونق این می باشد چرا که معادن متنوع و بسیار زیاد که ایران دارد باعث شده این محصول صادرات بسیار خوبی داشته باشد. این فروشگاه هم در زمینه فروش این محصول فعالیت دارد و می توانید در شهر تهران اگر ساکن هستید از این فروشگاه انواع دولومیت کرمان را با قیمت استثنایی تهیه کنید.

دولومیت به راحتی در آب ته نشین می شود و خاصیت رسوبی دارد و به خاطر همین است که در صنعت مصالح سازی از آن به دفعات استفاده می شود. این دولومیت ها در بسته بندی های مختلفی عرضه می شود و بر حسب نیازتان می‌ توانید حجم مناسبی از این دولومیت های دانه بندی شده ریز و درشت را خریداری کنید. دولومیت بر اساس کیفیت و کاربردی که دارد بسیار محصول مرغوب می باشد که به دوام و استحکام محصولات تولید شده کمک می کند و چند سال گذشته بسیار کاربرد های آن تنوع زیادی پیدا کرده و باعث شده است که به کیفیت محصولات تولید شده کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما