نمایندگی فروش عمده تالک درجه یک در لرستان

تالک از کانی های معدنی و فوق العاده پرکاربرد برای صنایع مختلف است که دارای کاربردهای بسیار زیادی در پزشکی و تولید محصولات آرایشی است و در لرستان توسط نمایندگی فروش آن با قیمت بسیار مناسب در بسته بندی های مخصوص برای این محصول به خریداران عمده ارائه می شود تا کارخانجات و صادرکنندگان به راحتی از طریق نمایندگی تالک لرستان با کمترین نرخ و بالاترین درجه کیفیت این محصول را برای خود سفارش دهند و یکی از بهترین پودر های تاک کشور در اختیار آنها قرار گیرد.

نمایندگی فروش عمده تالک درجه یک در لرستان

مشخصات مهم تالک درجه یک چیست؟

مشخصات مهم تالک درجه یک چیست؟ تالک ترکیبی است که حدود ۳۰ درصد آن سیلیس و ۳۰ درصد نیز از اکسید منیزیم ساخته شده است و مابقی آن را آب تشکیل می دهد؛ این محصول رنگ های بسیار مختلفی دارد که سبز تیره، سفید نقره ای و سفید از جمله نمونه‌های این محصول هستند ولی در شرایط عادی نوع خالص این ترکیب رنگ سفید است با این وجود ناخالصی در تالک باعث ایجاد رنگ های مختلف در آن می شود.

از مشخصات مهم تالک رنگ مرواریدی آن است که نیمه شفاف بوده و هنگام لمس کردن حس چربی به فرد دست می دهد؛ این محصول از نظر سختی درجه یک را دارد و در زمره نرم ترین کانی ها به شمار می رود همچنین شکل ظاهری این محصول در حالت عادی به صورت بلورهای مسطح است و گاهی به صورت ورقه ای و دانه های فشرده نیز دیده می شود اما در شکل کاربردی به صورت پودر است.

این محصول گستره وسیعی از کاربردها را دارد و دلیل این مسئله نیز داشتن خاصیت خنثی بوده و این که محصولی غیر ساینده است که در طبیعت به فراوانی وجود دارد همچنین به ندرت در طبیعت به صورت کاملاً خالص پیدا می شود.

در اغلب موارد عناصر دیگری همچون آهن با تالک همراهی می‌کنند که به علت وجود این عناصر تولید کانی های دیگری همچون منیزیت یا کلسیت را می دهد و وجود آهن در آن باعث می شود که دیگر به اسم تالک شناخته نشود و از آن به عنوان لیمونیت یاد می‌شود.

برای استفاده از تمام خصوصیات تالک، ورق یا سنگ تالک حتما باید به صورت خالص در آید چون نوع خالص آن در صنایعی همچون داروسازی به کار می رود؛ این محصول در طبیعت به صورت سنگ تالک است که فوق العاده نرم بوده و از آن به عنوان سنگ صابون یاد می شود و در تابلو های برق و آزمایشگاه های شیمی کاربرد زیادی دارد .

این محصول به عنوان نرمترین ماده معدنی شناخته شده در جهان یاد می‌شود و به اندازه ای نرم است که حالت صابونی یا لیز دارد؛ از دیگر مشخصات این محصول عدم داشتن هر نوع بویی است از جمله کانی هایی است که مقاومت زیادی در برابر تابش اشعه فرابنفش خورشید دارد همچنین این محصول چگالی بالایی دارد و در هر متر مربع از آن می توان 2.4 تن پودر تالک را قرار داد.

کدام کشور ها تالک تولید می کنند؟

تالک محصولی است که به سیلیکات منیزیم دار نیز معروف است که به دلیل کاربرد زیاد طرفداران زیادی در جهان دارد و در برخی نواحی جهان به مقدار بیشتری به عنوان یک کانی معدنی وجود داشته و قابل استخراج است به همین دلیل برخی کشورها منابع بیشتری از آن را در اختیار دارند.

ایالات متحده آمریکا از تولید کنندگان اصلی تالک در جهان است که سالانه میلیون ها تن از این محصول را به کشورهای دیگر صادر می‌کند؛ بعد از آمریکا کشورهای برزیل، چین و فنلاند قرار دارند که در رتبه های بعدی از نظر تولید پودر میکرونیزه تالک قرار دارند.

در رتبه های بعدی برای تولید تالک کشورهای فرانسه، هندوستان و ژاپن دارای معادن بزرگی از تالک بوده و از آن هم برای استفاده داخلی هم صادرات استفاده می کند همچنین ایران در آسیا جزء ۱۰ کشور تولید کننده است که قادر به تامین نیازهای خود می باشد و مقداری از نیاز بازار جهانی را تامین می کند.

تولید تالک در جهان بسیار زیاد و کشورهای غیر تولید کننده تالک حجم قابل توجهی از نیاز خود از کشورهای ذکر شده در طول سال تهیه می کنند همچنین برخی کشورها صرفا برای تامین نیاز داخلی منابع تالک را در اختیار دارند و در زمینه صادرات این محصول توانایی ندارند.

تولید کنندگان جهانی تالک آن را به صورت کریستالی یا ورق و سنگ از معادن استخراج کرده و کارخانجات فرآوری مجهزی را برای تولید بهترین پودر تالک میکرونیزه احداث کرده‌اند و به این شکل آن را در درجه های کیفی متفاوت از نظر خلوص بسته بندی کرده و به مشتریان خود عرضه می دارند.

کشورهای مذکور نیاز صادرکنندگان در اقصی نقاط جهان را تامین می کنند و با استفاده از صادرات دریایی یا زمینی آن را در حجم های عمده به دست مشتریان آن در سراسر جهان خواهند رساند همچنین قیمت جهانی تالک به وسیله تولید کنندگان این محصول در جهان مشخص می شوند و چند کشور اصلی و برتر تولید کننده این محصول که در بالا به آنها اشاره شد و نیاز جهانی را برطرف می سازند در قیمت گذاری آن نقش دارند که هر گونه کاهش یا افزایش عرضه توسط این کشورها نرخ آن را در جهان تحت تاثیر قرار می دهد.

تالک میکرونیزه چگونه تشکیل می شود؟

تالک میکرونیزه چگونه تشکیل می شود؟ تالک میکرونیزه محصولی به دست آمده از فرآوری سنگ تالک است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد و شکل میکرونیزه تالک که به تالک آسیاب شده نیز معروف است در صنعت تولید کاغذ از سرامیک، پلاستیک، رنگ، دارو و انواع محصولات آرایشی کاربرد دارد.

این پودر در ساخت سرامیک کاربرد فوق العاده ای دارد و دلیل این مسئله نیز داشتن ضریب انبساط و انقباض مناسب است همچنین قیمت خوب این محصول آن را برای تولید سرامیک مناسب کرده است که اغلب نقش ماده پر کننده را دارد.

برای تولید پودر تالک میکرونیزه، سنگ تالک را از معادن استخراج می کنند سپس تا حد امکان ناخالصی های آن را با استفاده از روش های مکانیکی حذف می کنند تا کمترین میزان ناخالصی در این سنگ ها وجود داشته باشد؛ در مرحله بعدی سنگ های تازه وارد دستگاه آسیاب می شوند که قادر است آنها را به اندازه های بسیار ریزتر تبدیل کند و به این ترتیب این محصول نرم به دست می آید که به پودر میکرونیزه معروف است.

دستگاه آسیاب مورد استفاده برای تهیه این پودر که در ابتدای خط تولید پودر تالک مذکور قرار دارد از قدرت فوق العاده ای جهت خرد کردن سنگ تالک برخوردار است و ریزترین ذرات پودر تالک را تولید می کند؛ این پودر در مش های مختلفی تولید می‌شود و هر کدام دارای کاربردهای گوناگونی هستند مثلاً پودر میکرونیزه با مش پایین تر از ۴۰ میکرون برای صنعت داروسازی به کار می‌رود و انواع محصولات آرایشی نیز از آن تولید می‌شود و پودر میکرونیزه درشت تر برای تولید سرامیک کاربرد دارد.

خط تولید این پودر به گونه ای است که انواع مختلف ذرات تالک را بر اساس اندازه از یکدیگر تفکیک می کند و این کار را با استفاده از الک های متعددی انجام می دهد که در دستگاه آسیاب قرار گرفته اند تا به این شکل نمونه های مختلف پودر تالک میکرونیزه در مش های مختلف تولید و دستگاه بسته بندی به صورت کیسه ای آن را آماده عرضه به بازار می کند.

راهنمای خرید بهترین تالک صادراتی

پودر تالک صادراتی یکی از مواد بسیار ضروری برای اکثر صنایع تولیدی است به گونه‌ای که حتی صنایع غذایی نیز از آن استفاده می کنند؛ این پودر برای برخی از آنها نقش حیاتی دارد مثلاً در صنعت داروسازی به عنوان ماده پرکننده به کار می رود به همین دلیل حساسیت زیادی باید در خرید تالک به خرج داد از جمله این که درجه خلوص آن مورد بررسی قرار بگیرد و بر اساس آن نسبت به خرید تالک اقدام شود همچنین هر چه تالک از خلوص پایین تری برخوردار باشد استفاده از آن برای برخی از صنایع محدودتر می شود.

در تشخیص این محصول توجه به رنگ آن بسیار مهم است چون تالک خالص رنگ سفید دارد اما هر چه ناخالصی در آن بیشتر شود رنگ آن تیره تر شده و متمایل به خاکستری یا سبز خواهد شد و این دلیل روش تشخیصی بسیار مناسبی جهت خرید نوع درجه یک این محصول می باشد.

این پودر از نظر نرمی نیز قابل بررسی است و مشخصات آن معمولا توسط کارخانه های معتبر تولید کننده محصول اعلام می‌شود بنابراین خریداران به راحتی قادر به شناسایی آن هستند که اغلب آنها توسط کارخانه های تولید کننده به صورت برچسب بر روی کیسه بسته بندی آن قابل مشاهده است.

در خرید پودر درجه یک تالک توجه به چگالی آن نیز بسیار مهم است چون هر چه این پودر از چگالی بیشتری برخوردار باشد کارایی آن جهت تولید محصولات مختلف از جمله سرامیک بیشتر خواهد داشت و محصولی با استحکام بیشتر را ایجاد خواهد کرد.

درصد ماده خشک این محصول نیز باید حتما کنترل شود چون بخشی از این کانی را آب و اتم های اکسیژن و هیدروژن تشکیل می دهند که هر چه میزان رطوبت کمتر باشد خرید آن به صرفه تر است و کاربرد آن نیز نتیجه مثبتی را ایجاد می کند.

صادرات مستقیم تالک درجه یک لرستان

صادرات مستقیم تالک درجه یک لرستان در لرستان بهترین و باکیفیت ترین تالک کشور تولید می‌شود و بخشی از آن در کارخانه های داخل کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد منتها به دلیل کیفیت بسیار بالا صادرات آن درآمد بیشتری به همراه دارد به همین دلیل صادرات مستقیم توسط تولید کننده این محصول در لرستان صورت می‌گیرد و تالک ایرانی در بسته بندی مخصوص به کشورهای منطقه صادر می شود.

صادرات مستقیم برای صادر کننده این محصول بسیار بهتر است چون از واگذاری صادرات تالک به واسطه ها و فروش محصول در کشورهای دیگر توسط آنها سود کمتری به دست می آید؛ این روش عرضه محصول در بازارهای جهانی درآمد زایی بیشتری به همراه دارد و برای برند صادراتی نیز بهتر خواهد بود.

صادرات از لرستان از راه دریایی و زمینی انجام می شود که در هر دو صورت تعرفه گمرکی برای این محصول پایین است و به این شکل درآمد به دست آمده از این تجارت بیشتر خواهد بود چون همیشه برای این محصول درجه یک مشتری وجود دارد و همه کشورهای همسایه از مشتریان آن هستند.

قیمت مناسب تالک در بازار لرستان

بهترین تالک کشور در بازار لرستان توسط تولید کننده این محصول با قیمت بسیار مناسب به خریداران عمده ارائه می شود و مشتریانی که مایل به تهیه آن هستند از طریق ارتباط با تولید کننده تالک درجه یک را تهیه می کنند و قبل از ثبت سفارش و استعلام قیمت آن را انجام می دهند.

برای اطلاع دقیق و بروز از قیمت تالک لرستان باید با تولید کننده محصول ارتباط برقرار شود تا از پایین بودن نرخ این محصول اطمینان حاصل گردد؛ این محصول قیمت فوق العاده خوبی برای کارخانجات و صنایع مختلف دارد و از مشتریان دایمی این محصول خواهند بود.

این پودر با درجه خلوص بسیار زیاد مورد توجه کارخانجات داروسازی و صنایع غذایی و ساخت سرامیک قرار گرفته است و بسیاری از صنایع دیگر مانند کاغذ و لاستیک سازی و حتی کارخانجات تولید محصولات آرایشی نیاز خود را به صورت مستقیم از این طریق تامین می کنند.

نرخ تالک بر اساس میزان عرضه و تقاضا مشخص می‌شود با این وجود همیشه برای این محصول تقاضا وجود دارد و میزان عرضه در واقع تعیین کننده قیمت آن برای مشتریان است همچنین تولید کننده این تالک در لرستان همیشه بهترین و مناسب ترین نرخ را به مشتریان خود ارائه می کند.

فروشنده بزرگ بهترین تالک لرستان در تهران

فروشنده بزرگ بهترین تالک لرستان در تهران بهترین تالک لرستان توسط فروشنده بزرگ این محصول در تهران به خریداران ارائه می‌شود و کارخانجات و صنایع مختلف کشور که این به محصول نیاز دارند و اکثرا در شهرهای شمالی کشور و تهران قرار گرفته اند از طریق این فروشنده با قیمت تولیدی بهترین تالک منطقه را به دست خواهند آورد.

فروشنده بزرگ ابن محصول نرخ تالک را بدون تغییر نسبت به تولید کننده به مشتریان عرضه می کند و در واقع به عنوان نمایندگی این محصول در تهران ایفای نقش می نماید تا کسانی که به صورت مستمر و مداوم به تالک نیاز دارند از این طریق به آن دسترسی پیدا کنند.

برای خرید از این فروشنده روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب هر یک از آنها باعث می‌شود محصول با قیمت مناسب به دست مشتری برسد اما خرید اینترنتی از این فروشنده و از همین جا یکی از آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش های تهیه تالک با قیمت تولید کننده است و به این شکل تالک درجه یک در بسته بندی مخصوص با ویژگی های عالی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت تا جهت تولید محصولات مختلف یا صادرات آن به کشورهای منطقه از آن استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما