پخش بنتونیت سدیم حفاری اصفهان + عمده ارزان

بنتونیت سدیم حاوی مقادیر زیادی عنصر سدیم است. بنتونیت سدیم دار با جذب مقادیر زیادی آب می تواند تا ۱۵ برابر سایز اولیه خود حجیم شود. شبکه کریستالی بنتونیت سدیک دارنده میزان زیادی سدیم است. این نوع بنتونیت در صنایع به عنوان ماده اولیه ، متصل کننده ، سوسپانسیون ، تولید کاشی های سیمانی ، بتن و تولید مصالح ساختنمانی مقاوم در برابر آب کاربرد دارد.

همچنین از بنتونیت سدیمی در موارد درمانی هم به عنوان سم زدا استفاده می شود. بنتونیت سدیم دار به میزان بیشتری نسبت به بنتونیت کلسیمی متورم می گردد. بنتونیت سدیک ماده ای بسیار مفید در تولید سیلانت و مواد حجیم شونده استبنتونیت سدیمی یک سبلانت طبیعی بوده و برای درز گیری استخر های شنا ، فاصله بین ساختمان ها ، مسیر های فاضلاب شهری ، مراکز نگهداری زباله و … کاربرد دارد. بنتونیت سدیمی فعال شده همچنین برای ساخت چاه ارت هم مصرف شده به نام بنتونیت ارت یابنتونیت اکتیو شهرت دارد. مصرف بنتونیت سدیم دار همچنین یکی از ماثر ترین و ارزان ترین روش های بهبود مشکل خاک های متخلل و سبک است.

بنتونیت سدیمی با جذب بالا به عنوان گل حفاری در چاه های نفت و گاز مصرف می شود. با توجه به این که بنتونیت سدیم دار ماده ای فاقد مواد سمی ، مواد شیمیایی و افزودنی ها است به عنوان ماده ای بی خطر در صنایع شناخته می شود. بازار پخش بنتونیت سدیم امروزه در کشور نقش پر رنگ تر نسبت به گذشته دارد همچنين توان بالای بنتونیت سدیمی در جذب آب به دلیل ویژگی های کلوئیدی قابل توجه آن است. بنتونیت یک چسب طبیعی هوشمند است که با جذب آب ، متورم و حجیم شده و منافذ عبور آب را مسدود می نماید

پخش بنتونیت سدیم حفاری اصفهان + عمده ارزان

پخش بنتونیت سدیم

پخش بنتونیت سدیم امروزه شاهد این هستیم که تولید این محصول نه تنها در داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد بلکه در خارج از کشور نیز، علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است و در صنایع مختلف زیادی از آن استفاده می شود این محصول امروزه به صورت فراوان در تمامی نمایندگی های فروش این محصول موجود می باشد.تولید و عرضه این ماده صنعتی یعنی بنتونیت سدیم در این مجموعه با کیفیت بالا و پخش آن به صورت عمده صورت می گیرد.

کاربردهای بنتونیت عبارتند از:

بنتونیت در پزشکی

بنتونیت در ریخته گری

بنتونیت در کشاورزی

بنتونیت در حفاری

و خوراک دام

بنتونیت پزشکی در مصارف پزشکی و دارویی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و این ماده به دلیل خاصیت جذب بالایی که دارد سبب می شود تا داروها را به خود جذب کرده و در جاهای مختلف آن را آزاد کرد.

این ماده، دارای قابلیتی است که می تواند ویژگی داروها را قبل از حل شدن کنترل کرد یا بهبود بخشید.

علاوه بر این، به صورت سنتی هم در موارد پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد که محققین به این نتیجه رسیده اند که در درمان مشکلات روده ای و درمان مشکل روده تحریک پذیر بسیار موثر می باشد و همچنین به عنوان یک میکروب کش قوی و نوعی آنتی بادی در بدن عمل می کند.

علاوه بر این موارد، از این ماده در ساخت نوعی ماسک صورت هم استفاده می کنند که برای پوست مفید است به طوری که با جذب آب صورت، باعث بهبود جوش و آکنه می شود که در بعضی از سالن های آرایشی از این ماسک برای مشتریان استفاده می کنند.

فروش ارزان بنتونیت سدیم حفاری

فروش ارزان بنتونیت سدیم حفاری این مجموعه یکی از مراکز معتبری می باشد که انواع بنتونیت چیتیکا از جمله سدیم حفاری را با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رساند.

از مهم ترین کاربردهای بنتونیت سدیم، استفاده از آن در حفاری نفت و گاز می باشد که به دلیل داشتن خواصی همچون تعلیق پذیری و جذب آبی که دارد باعث دوام بیشتر تجهیزات در این صنعت می شود و همچنین با چرب کردن مته ها می تواند از ترک و شکاف در دیواره های چاه جلوگیری کند.

از دیگر فواید بنتونیت سدیم می توان به کاربرد آن در کشاورزی نام برد.

این ماده به این دلیل که خاصیت جذب آب و رطوبت بالایی دارد، آب مورد نیاز را در خود نگهداری کرده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و برای مناطقی که دچار کم آبی هستند مناسب است.

مصرف این ماده در امور کشاورزی باعث تقویت زمینهای کشاورزی شده و می توان از آن به عنوان کود برای زمینها استفاده کردبنتونیت نقش بسیار مهم و بسزایی در از بین بردن سموم و آفتهای موجود در زمینهای کشاورزی محسوب می شود.

همچنین بهره مندی بیشتر از کودهای حیوانی را افزایش می دهد و از به وجود آمدن بوی نامطبوع در اثر کود حیوانی را از بین می برد.

این ماده، همانطور که گفته شد به دلیل جذب آب و رطوبت بالایی که دارد، در سیلوهایی که در آن غلات و مواد غذایی نگهداری می شود را از خرابی و کپک زدگی آنها جلوگیری می کند و سبب می شود تا غلات را بدون نگرانی در سیلو برای مدت زمان طولانی نگهداری کرد.

بنتونیت با توجه به خاصیتی که دارد می تواند باعث افزایش یون در خاک شود و به همین جهت وضعیت شیمیایی خاک را بهبود و تقویت ببخشد و در نهایت این ماده به دلیل داشتن مقدار کمی سموم باعث ایجاد جذب پروتئین بیشتر در محصولات کشاورزی شده و این امر سبب جذب مواد مغذی بیشتر در این محصولات می شود.

خرید عمده بنتونیت سدیم اصفهان

خرید عمده بنتونیت سدیم اصفهان تا این جا متوجه این موضوع شدید که این ماده یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی و صنعتی محسوب می شود و کسانی که به بنتونیت سدیم در اصفهان و دیگر شهرها احتیاج دارند می توانند از این سایت به صورت عمده خرید داشته باشند.پیش تر از این، انواع کاربرد این ماده شیمیایی در صنایع مختلف را نام بردیم و چند مورد از آن را به طور خلاصه بیان کردیم اما دو مورد از آن را در این قسمت، به حضور شما عرض خواهیم کرد.تا این جا متوجه این موضوع شدید که این ماده یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی و صنعتی محسوب می شود و کسانی که به بنتونیت سدیم در اصفهان و دیگر شهرها احتیاج دارند می توانند از این سایت به صورت عمده خرید داشته باشند.

پیش تر از این، انواع کاربرد این ماده شیمیایی در صنایع مختلف را نام بردیم و چند مورد از آن را به طور خلاصه بیان کردیم اما دو مورد از آن را در این قسمت، به حضور شما عرض خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما