سفارش بنتونیت از فروشندگان معتبر در زنجان

بنتونیت بستر گربه زنجان، از جمله مواد پرکاربرد در صنعت است که اغلب در رنگ سفید، طوسی و یا قهوه ای تولید شده و می توان آن را از فروشندگان معتبر در استان زنجان، با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کرد. می توان با سفارش عمده انواع بنتونیت درجه یک و آشنایی با اصول صادرات مواد صنعتی، این محصول را به بازارهای بین المللی عرضه کرده و تجارت پرسودی از این طریق به راه انداخت. با احتساب هزینه های گمرکی، تعرفه باربری، هزینه ترخیص کالا و … صادرات بنتونیت یک فعالیت اقتصادی سودآور محسوب می شود.

سفارش بنتونیت از فروشندگان معتبر در زنجان

بررسی انواع پرفروش بنتونیت در ایران

بررسی انواع پرفروش بنتونیت در ایران در صنایع مختلفی مانند کشاورزی، رنگ سازی، داروسازی، تصفیه آب و … به مواد و عناصر ویژه ای نیاز است که بنتونیت شوینده یکی از مهمترین این مواد می باشد. خاک بنتونیت که متشکل از ۸۵ درصد خاک رس مونت موریلونیت است، در شکل و رنگ های مختلفی تولید و راهی بازار می شوند. از جمله پرفروش ترین انواع بنتونیت در ایران، می توان به بنتونیت سفید، بنتونیت طوسی، بنتونیت قهوه ای و بنتونیت سبز اشاره کرد.

این محصول به شکل های پودری، کلوخه و دانه بندی هم به فروش می رسد که در قدرت جذب آب، با یکدیگر متفاوت هستند. بنتونیت ها دارای خواص شیمیایی منحصر به فردی هستند. این ماده در گروه اسمکتیت ها قرار داشته و شکل ساختار آنها سه لایه می باشد. بنتونیت دارای یک لایه آلومینیومی هشت ضلعی در میان دو لایه دیگر است. انواع پرفروش بنتونیت در ایران، آنهایی هستند که در صنایع پربازده، مورد استفاده قرار می گیرند.

این صنایع شامل ریخته گری، گندله سازی، پروژه های عمرانی و مهندسی، تصفیه خانه های فاضلاب، حفاری چاه های نفت و آب، کشاورزی، تولید مواد شوینده، دارو و برخی از مواد آرایشی می شوند. بنتونیت ها را در کیسه های پلیمری بسته بندی می کنند و این کیسه ها معمولا ۲۵، ۳۰ یا ۵۰ کیلوگرم گنجایش حجم دارند. البته در صنایع سنگین، می توان بنتونیت را به شکل فله ای هم سفارش داد و در کامیون های مخصوص بارگیری کرد.

شناخت اجمالی انواع بنتونیت در کشور

شناخت اجمالی انواع بنتونیت در کشور کشور ما به دلیل بهره مندی از ذخایر ارزشمند مواد معدنی، به یک پیشگام جهانی در زمینه تولید بنتونیت تبدیل شده است. استان خراسان جنوبی، دارای بیشتری تعداد معدن بنتونیت بوده که با فرآوری استاندارد و باکیفیت آن، به محصولی ارزشمند و راهبردی تبدیل می شود. بیشتری کاربرد بنتونیت، در صنایع فولاد و حفر چاه های نفتی است که هر دو مورد موجب شده، بنتونیت به یک ماده اولیه گرانبها تبدیل شود.

انواع بنتونیت تولید شده در کشور، عبارتند از:

  • بنتونیت سدیم: این نوع از بنتونیت را “متورم” هم می نامند. از ویژگی های منحصر به فرد بنتونیت سدیم این است که قابلیت چند باره جذب آب را دارد. این مدل بنتونیت قدرت چسبندگی خوبی داشته و به سرعت منبسط می شود. به همین دلیل از بنتونیت سدیم به عنوان دوغاب برای آب بندی در چاه های حفاری و یا دیوارها، در سطح گسترده ای استفاده می شود.
  • بنتونیت کلسیم: برخلاف نمونه قبلی، این نوع بنتونیت به “غیرمتورم” شهرت دارد. مهمترین ویژگی این مدل از بنتونیت، جذب بالای یون ها در انواع محلول است و علاوه بر آن، می تواند چربی ها و روغن ها را هم به خود جذب کند. از بنتونیت کلسیم برای تولید انواع تمیزکننده های صنعتی استفاده می شود.

عرضه کنندگان بنتونیت با بهترین قیمت در زنجان

عرضه کنندگان بنتونیت با بهترین قیمت در زنجان

عرضه کنندگان بنتونیت با بهترین قیمت در زنجان، این محصول را بدون واسطه و با تضمین کیفیت به دست مشتریان می رسانند. تامین کنندگان اصلی بنتونیت، طبق سفارش مشتری، محصول را به شکل کیسه های بسته بندی شده و یا فله ای، در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر سفارش دهنده، در هر شهری که باشد، ارسال خواهند کرد.

سفارش بنتونیت از فروشندگان معتبر در زنجان، کمک می کند تا محصولی با درجه کیفیت عالی تهیه شده و امکان ورود به عرصه صادرات، فراهم شود. شرکت های بازرگانی معتبر، با آشنایی کاملی که از اصول صادرات مواد صنعتی دارند، بازارهای هدف را شناسایی کرده و به تجارت بین المللی بنتونیت می پردازند.

تعداد انگشت شماری از کشورهای جهان دارای معادن و ذخایر بنتونیت هستند و همین موضوع، بستر مناسبی را برای صادرکنندگان ایرانی در جهت حضوری فعال در بازارهای بین المللی، فراهم کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما